» » Зустріч студентів із заступником начальника чергової служби патрульної поліції

Зустріч студентів із заступником начальника чергової служби патрульної поліції

Дата: 28-10-2022, 11:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у межах вивчення дисципліни «Поліцейська діяльність», для студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету Західноукраїнського національного університету було організовано зустріч із заступником начальника чергової служби патрульної поліції Тернопільської області, капітаном поліції Анатолієм Котом.

Студентам розповіли про організацію роботи та особливості діяльності чергової служби підрозділів Національної поліції.

Детальніше лектор зосередив увагу на черговій службі, працівниках, які організовують роботу екіпажів, стежать за опрацюванням викликів, слідкують за законністю та правопорядком.

Відрадно, що поліціянти завжди готові долучитися до правового виховання молоді, розповісти їм про багатовекторність діяльності всіх підрозділів патрульної поліції.