» » Студенти ЗУНУ навчаються у найкращих експертів світу

Студенти ЗУНУ навчаються у найкращих експертів світу

Дата: 31-10-2022, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Про конфлікти та медіацію студенти міжнародної магістерської освітньо-професійної програми «Психологія перемовин та медіація» мають честь навчатися у визнаного у світі гуру медіації ректора Нідерландської бізнес-академії професора Яна ван Звітена та його нідерландських колег докторів Геї ван Кломпенбург та Марйон Куперс.

Якісно, інформативно начичено, практико-орієнтовано, надзвичайно цікаво і захоплююче проходять заняття з курсу «Психологія конфліктів та медіація».

Окрім теоретичної добротної бази, учасники мають змогу виробляти професійні навички ведення медіації, адже лектори презентують кейси із власної практики, розігрують симуляції, програма насичена практичними вправами та завданнями. Тож, студенти мали можливість повправлятися у виробленні професійних медіаційних навичок та побувати у ролях медіаторів, спостерігачів й сторін конфлікту.

Щиро радіємо такій продуктивній співпраці та дружнім стосункам з працівниками Нідерландської бізнес-академії.

Дякуємо за підтримку та віру в наші сили.