» » Не залишаємось осторонь війни!

Не залишаємось осторонь війни!

Дата: 2-11-2022, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У кожного своя зброя. Чи то «Хаймарсами», чи донатами, чи молитвою, чи мистецтвом українці відважно боронять рідну землю. Студент соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Максим Марфіян, який навчається за спеціальністю «Дизайн», переконаний, що навіть мистецтво не має залишатись осторонь війни. Тож юнак має мету виставити свої картини на аукціоні на підтримку Збройних сил України.

Кожна продана картина – допомога нашій армії. Зараз є дуже багато мистецьких ініціатив, де створюють NFT-колекції, і всі гроші з проданих колекцій зображень скеровують на підтримку захисників.

Попри тривогу та страх, які сьогодні відчувають всі українці, Максим зрозумів свою місію – допомогти армії за допомогою мистецтва.