» » Відбудеться науково-практичний семінар

Відбудеться науково-практичний семінар

Дата: 2-11-2022, 12:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За ініціативи кафедри економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури 08 листопада 2022 року об 11:00 год  відбудеться науково-практичний семінар «Методичні та організаційні проблеми проведення геодезичних, землевпорядних і оціночних робіт земельних ділянок та об’єктів нерухомості в умовах військового стану».

Основна проблематика зустрічі -  публічні закупівлі, землевпорядні, топографо-геодезичні та оціночні роботи землі та об’єктів нерухомості під час війни.

Співорганізатори: Тернопільська регіональна філія державного підприємства «Центр державного земельного кадастру», Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, ПрАТ «Українська Міжбанківська Валютна Біржа», ТОВ «Зеніт експерт».

Місце проведення заходу: другий корпус ЗУНУ, тренінг-студія.

До обговорення запрошуються науковці, практики, студенти та усі охочі!