» » Розпочав роботу студентський науковий клуб «Green Energy»

Розпочав роботу студентський науковий клуб «Green Energy»

Дата: 3-11-2022, 09:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

2 листопада 2022 року відбулося перше засідання студентського наукового клубу «Green Energy», що функціонує на базі кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету. Під час зустрічі учасники товариства поспілкувалися щодо обраного фаху, обговорили напрями наукових розробок, окреслили коло проблем у галузі енергозберігання та енергоощадливості, що є особливо важливим під час воєнного стану на тлі руйнування інфраструктури України.

Модераторами виступили д.е.н., професор Петро Пуцентейло, к.е.н., доценти Ольга Завитій та Олексій Ярощук.

Студенти Олександр Кошпаренко, Матвій Чорний, Роман Головко, Святослав Гусак, Тетяна Ясінська, Каріна Кубрак, Максим Кульматицький виявили високий рівень зацікавленості щодо теми ефективного використання енергетичних ресурсів, як стратегічного завдання для нашої держави, реалізація якого сприятиме досягненню мети енергетичної незалежності.

Усіх охочих запрошуємо долучатися до участі у студентському науковому клубі «Green Energy».