» » Продовжує роботу проєкт #OpenLectureSpace

Продовжує роботу проєкт #OpenLectureSpace

Дата: 4-11-2022, 11:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету продовжує роботу проєкт #OpenLectureSpace. Спікером зустрічі виступила Марта Олійник-Дьомочко, кандидатка політичних наук, дослідниця-африканістка, яка розповіла про співпрацю України і країн Африки.

І хоча лунали повітряні тривоги, і довелося на початку виходити на зв'язок із укриття - ця зустріч не залишила байдужим нікого з наших учасників.

У ході спілкування говорили про:

- Африку, як континент можливостей;

- африканські стартапи, які привертають увагу міжнародних донорів, та основні їх сфери;

- країни, які характеризуються кількістю прогресивних стартапів: Сенегал, ПАР, Кенія, Нігерія, Єгипет;

- амбітні плани Китаю на африканському континенті;

- інструменти поширення впливу росії в Африці;

- продовольчу безпеку в африканських країнах і зернову ініціативу;

- про унікальне взаємовигідне партнерство України і країн Африки та стратегію України;

- компоненти успіху України на африканському континенті;

- медійну присутність України в країнах Африки.

Студенти та викладачі класичного університету Тернополя висловили вдячність, що отримали змогу привідкрити для себе африканський континент, відчути можливості, які він може дати Україні і зрозуміти перспективи українсько-африканського співробітництва.