» » Заготівля посадкового матеріалу енергетичних культур

Заготівля посадкового матеріалу енергетичних культур

Дата: 4-11-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри агробіотехнологій навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету долучився до заготівлі посадкового матеріалу енергетичних культур на базі науково-технічного центру «Біоенергія»  з метою інтродукції новітнього генетичного матеріалу на демополігоні ЗУНУ. Посадковий матеріал буде використано для закладання дослідних ділянок щодо вивчення адаптаційних можливостей представлених сортів, встановлення оптимальної схеми та строків садіння, оптимізації режимів живлення.

Заготовлені саджанці сортів верби енергетичної, тополі швидкоростучої та ризома міскантусу також будуть використані для формування розсадників розмноження зазначених культур.

Висловлюємо подяку керівнику науково-технічного центру «Біоенергія» доктору сільськогосподарських наук, професору  Михайлу Гументику за наданий посадковий матеріал та проведений практичний семінар щодо технологій вирощування та використання біологічного матеріалу й теоретичну презентацію щодо діяльності норвезько-українського проєкту «Створення центру для біоенергетики та управління місцевими енергоресурсами», представлення технічних засобів отримання відновлюваної енергії.

Переконані, що наша співпраця сприятиме підвищенню енергетичної безпеки держави.