» » З Днем працівника соціальної сфери!

З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 6-11-2022, 08:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – особистості, які невтомно й віддано працюють на благо людей.
Шановні викладачі, працівники та студенти кафедри психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя! Ваша наполегливість, самовідданість обраній справі, доброта і милосердя, чуйність та щедрість душі допомагає долати життєві труднощі, додає віри й впевненості у завтрашньому дні, а високий моральний та професійний потенціал слугує інтересам суспільства.
Бажаємо вам миру, достатку, внутрішньої гармонії та затишку. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, оптимізму, невичерпної енергії, творчого пошуку та подальших успіхів у роботі!