» » Відбулася інтелектуальна гра «Очевидне і неймовірне про фінанси»

Відбулася інтелектуальна гра «Очевидне і неймовірне про фінанси»

Дата: 7-11-2022, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у межах засідання студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта» відбулася інтелектуальна гра  Що? Де? Коли? «Очевидне і неймовірне про фінанси», яку підготували студенти групи ФФ-21 під керівництвом Ірини Петрівни Сидор.

У заході взяли участь 5 команд, сформованих з різних груп студентів 2 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за кольорами: червоний, жовтий, сірий, зелений і фіолетовий. У п’яти етапах конкурсу молоді було запропоновано такі раунди: правда / неправда; тест драйв; своя гра; казковий світ фінансів; запитання від лектора; чорний ящик.

Цікаві і неординарні запитання різних раундів викликали жваві емоції при обговоренні, вимагали використання ерудиції, логічного мислення та відповідного рівня фінансових знань. Усі юнаки та дівчата впоралися із завданнями. Родзинкою конкурсу стала фінансова руханка. Переможцем стала команда сірого кольору - група ФМПС-21.

Дякуємо за творчо і креативно проведений час. До нових зустрічей!