» » Круглий стіл «Медіація в Україні: сучасні реалії»

Круглий стіл «Медіація в Україні: сучасні реалії»

Дата: 7-11-2022, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» відбувся круглий стіл, приурочений річниці прийняття ЗУ «Про медіацію».

Представники циклової комісії юридичних дисциплін разом з учасниками мали чудову нагоду обговорити питання впровадження на практиці медіації.

Захід «Медіація в Україні: сучасні реалії» за участю юристів-практиків, викладацького колективу та студентів спеціальності «Право» дав свої наукові плоди: проаналізували міжнародний досвід застосування медіації у вирішенні спорів, механізм його реалізації  в Україні та отримали цінні практичні рекомендації щодо можливостей медіації, як альтернативного способу вирішення конфліктів, спорів захисту прав та законних інтересів громадян.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам та спікерам круглого столу.