» » Модельоване засідання «Консультації з громадськістю»

Модельоване засідання «Консультації з громадськістю»

Дата: 7-11-2022, 12:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні ми мислимо категоріями війни, але варто змінювати оптику і фокус на поствоєнне економічне відновлення та відновлення демократичних імпульсів.

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина у межах вивчення курсу «Демократія: від теорії до практики» організовує різноманітні зустрічі. У ході спілкування учасники будуть говорити й вивчати суспільно важливі питання і способи, якими громадяни можуть висловити свої погляди щодо них.

Мета - ознайомити студентів з процесом консультацій з громадськістю, попрактикувати навички активної громадянської участі і показати, яку роль громадяни можуть відігравати, впливаючи на формування публічної політики та прийняття рішень на локальному рівні.

Зустріч відбудеться 7 листопада о 12:50 год.

Місце проведення: головний корпус ЗУНУ, аудиторія 1407.