Підприємницький марафон

Дата: 14-11-2022, 17:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 листопада о 10.00 год Тернопільська бізнес-школа та навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує на підприємницький марафон, який проходитиме у межах Міжнародного тижня підприємництва.

Хедлайнер марафону – Володимир Глащенков (голова наглядової ради компанії «Молокія»).

Говоритимемо на тему «Стан підприємництва в Україні. Як сформувати підприємницьке мислення».

Зустріч відбуватиметься у залі електронних ресурсів ЗУНУ (центральний корпус, 2 поверх).

Мета проєкту «Підприємницький марафон» – популяризація підприємницької діяльності серед молоді Тернополя та студентів ЗУНУ.

Основні завдання марафону:

– розвиток підприємницького способу мислення, націленого на постійний пошук вдосконалень та інновацій;

– формування критичної маси підприємців нової генерації, націлених на створення вартості, які сповідують європейські цінності інновативності, підприємливості, відкритості та співпраці.

План заходів:

Вівторок 15 листопада 2022 р., 15:00 – Smart Business Games, ауд. 1407.

Середа 16 листопада 2022 р., 10:00 – відкрита лекція від голови наглядової ради компанії «Молокія» Володимира Глащенкова; тренінг «Від ідеї до бізнесу», частина І (формування команд, робота в командах, генерування бізнес-ідеї), зал електронних ресурсів ЗУНУ.

Четвер 17 листопада 2022 р., 11:00 – тренінг «Від ідеї до бізнесу», частина ІІ (побудова бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції та презентація бізнес ідей), зал електронних ресурсів ЗУНУ.