Нові віхи співпраці

Дата: 14-11-2022, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий зустрівся із секретарем посольства Угорщини з питань культури та освіти Міхаєм Грубером. Обговорили питання співпраці ЗУНУ та угорських закладів вищої освіти.

«Тернопіль – є дуже цікавим у багатьох аспектах: культурних та освітніх. Ми маємо ідеї й хотіли б їх реалізувати в науковій та освітній царині спільно із вашим університетом».

Пан Грубер висловив бажання налагодити міжнародні зв’язки класичного університету Тернополя та угорських університетів через програму «Еразмус+».

«Ми готові запропонувати платформу для співпраці з угорськими науковцями. У нас різні думки та погляди, але ми відкриті до співробітництва», – зазначив ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий.

Пан Грубер зауважив: «Незважаючи на те, що вже багато сотень років вашу мову, вашу культуру намагалися винищити чи то царським гнітом, чи то Радянським Союзом, ви все одно відважно боретеся. Перемога України у війні – це навіть не питання. Це – ствердження!».

Була озвучена ідея про лекції угорських професорів у рамках проєкту «Студії публічної дипломатії 4.0».