З Міжнародним днем студента!

Дата: 17-11-2022, 08:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Патріотичні, вмотивовані, сильні духом студенти класичного університету Тернополя! Прийміть від професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Роки проведенні в університеті – особливий етап у житті кожного, адже це час, коли для вас відкритий світ знань та можливостей.

Сьогодні найголовніше ваше завдання – це вчитися, здобувати освіту, удосконалюватися, тому що майбутнє належить вам – впевненим, енергійним, молодим людям. Знання – це ваша зброя, а  ви – рушійна сила, яка здатна змінити нашу державу, сприяти її процвітанню, захищати та прославляти її.

Долайте труднощі, зберігайте у душі вогонь новизни, ідіть шляхом креативності, інновацій та далекоглядних мрій. Бажаємо, щоб усі ваші плани та задуми здійснювалися, а щоденна дорога в університеті була початком великого шляху до успіху й кар’єрного зростання, будьте завжди на рівні високих вимог сучасного життя!

Пам’ятайте, що все у ваших руках!

Ректор                                                        Андрій Крисоватий