» » Тактика ведення вуличного бою та основ самооборони

Тактика ведення вуличного бою та основ самооборони

Дата: 21-11-2022, 10:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно тернополяни навчалися веденню вуличного бою та основ самооборони.

Понад 40 учасників пройшли теоретичну підготовку та практичні заняття. Інструктор Валерій Канюка, доцент кафедри правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету, разом із військовими, які мають бойовий досвід, продемонстрували зразки зброї і особливості користування нею, а також розповіли про військове спорядження.

Після теоретичного вступу учасники мали змогу попрактикуватися на відкритій місцевості. Вони зазначили, що такі навчання є вкрай важливими, оскільки ми живемо у час активних бойових дій і не знаємо, що нас чекатиме завтра. Тож вже сьогодні нам потрібно готуватися до різних сценаріїв розвитку подій.

Інструктори розповідають, що бій у місті значно відрізняється від бою у польових умовах. Під час його проведення зазвичай огляд та обстріл дуже обмежені, маневри проводити значно важче. Фактори ускладнення у війні в міських умовах включають присутність цивільного населення та складність урбанізованої території.

Організатор: благодійний фонд Сергія Притули.

Партнери: Західноукраїнський національний університет та освітньо-аналітичний центр розвитку громад.

Вже 26 листопада наступне заняття «Корисне спорядження в актуальних умовах».

Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/5i5wU6iG6K9g35xo6