» » Конкурс есе та відеопрезентацій

Конкурс есе та відеопрезентацій

Дата: 21-11-2022, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів долучитися до конкурсу есе «Чому важливо брати на себе відповідальність?» та відеопрезентацій «Бути українцем – це відповідально!», який приурочений до Дня відповідальності людини з метою просування візіонерських і філософських ідей видатного українця зі світовим ім’ям – Богдана Гаврилишина,  популяризації та поширення цінностей Декларації відповідальності людини, виявлення та підтримки молодих талантів, формування нової генерації відповідальних лідерів-змінотворців.

Проєкт реалізовується на базі кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету у співпраці з Фондом родини Богдана Гаврилишина за підтримки «Медіацентру» Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Нагородження переможців відбудеться 10 грудня 2022 року у межах проведення ІI Міжнародних наукових читань імені Богдана Гаврилишина.

Детальна інформація у прикріпленому файлі.

den-vdpovdalnost-nformacjnij-listok.pdf
Завантажити Переглянути онлайн