» » До уваги студентів, аспірантів, молодих вчених!

До уваги студентів, аспірантів, молодих вчених!

Дата: 21-11-2022, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо вас взяти участь у ІI Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина, які відбудуться 10 грудня 2022 року у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Тематичні напрямки наукових читань:

1. - теорія міжнародних відносин: історія та сучасність;
  2. - дипломатія та зовнішня політика;
  3. - політичні інститути та процеси;
  4. - суспільні комунікації, інформаційне забезпечення міжнародної діяльності та мовні універсалії;
  5. - регіональні аспекти міжнародних відносин в умовах глобалізації;
  6. - проблеми та перспективи розвитку економіки: світові та національні аспекти;
  7. - потенціал сталого розвитку в умовах сучасних національних та глобальних викликів;
  8. - актуальні проблеми розвитку українського суспільства в умовах євроінтеграційних процесів;
  9. - англійська мова в бізнес-комунікаціях.

Організатор заходу – кафедра міжнародних відносин та дипломатії ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина.

За додатковою інформацією звертатися до завідувачки кафедри міжнародних відносин та дипломатії Оксани Тулай (тел: +380 (50) 524-50-73; е-mail: o.tulai@wunu.edu.ua).

20_11_chitannja_2022-1.pdf
Завантажити Переглянути онлайн