» » Студенти ЮФ відвідали Тернопільський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою

Дата: 28-11-2022, 10:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи наукового гуртка «Цивіліст» кафедри цивільного права і процесу студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету відвідали Тернопільський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою.

Юнаки та дівчата мали можливість почерпнути корисні знання від практиків, зокрема начальника управління Держгеокадастру Івана Кузя, керівника ДП «Державного земельного кадастру» Руслана Крисоватого та заступника начальника юридичного відділу Віктора Оленяка. Під час зустрічі молодь обговорила цікаві та актуальні теми та отримала чіткі відповіді від практиків.

Радіємо, що маємо змогу розвиватися та дякуємо за це нашим ЗСУ, всім, хто гідно боронить нашу державу та дає можливість жити, працювати та удосконалюватися.

Обіцяємо, що у майбутньому це буде гідним внеском для розвитку нашої країни.

Все буде Україна! Разом до перемоги!