» » Змагання на Кубок ЗУНУ з настільного тенісу

Змагання на Кубок ЗУНУ з настільного тенісу

Дата: 28-11-2022, 10:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 листопада 2022 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету відбулися змагання на Кубок ЗУНУ з настільного тенісу.

Студенти класичного університету Тернополя змагалися в особистих першостях: чоловіки, жінки:, а також в міксах.

У міксах 3 місце виборола команда ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ», 2 – факультет фінансів та обліку, а переможцями стали спортсмени навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина.

В особистій першості серед жінок: 3 місце - Уляна Угрин (ФФО), 2 місце – Софія Місик (ННІІПІ), 1 місце – Анастасія Костоглод (ФКІТ). Серед чоловіків: 3 місце – Михайло Баньківський (ФЕУ), 2 місце – Роман Роса (ННІМЕВ), 1 місце – Богдан Святий (ФКЕПІТ).

Вітаємо усіх учасників та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів та перемог!