» » Студенти ЮФ виграли стажування від «Константа юргруп»

Студенти ЮФ виграли стажування від «Константа юргруп»

Дата: 5-12-2022, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П'ятеро студентів юридичного факультету ЗУНУ виграли стажування від «Константа юргруп». Директор компанії ТОВ «Константа юргруп», а також викладач кафедри цивільного права та процесу Ростислав Сергійович  Лукашов провів конкурс проєктів юридичних стартапів серед студентів 4-го курсу. Роботи оцінювались відповідно до новизни запропонованих рішень та можливості реалізації їх у практиці юридичних консалтингових фірм. Після ретельного вивчення усіх проєктів, були визначені 5 робіт, автори яких зможуть пройти тижневі стажування: Артем Карапетян (ПР-45), Лілія Походжай (ПР-43), Назар Гніздюх (ПР-41), Тетяна Венгер (ПР-44), Анна Дейнека (ПР-43).

Компанія «Константа юргруп» успішно працює на ринку юридичних послуг з 2014 року. Пріоритетом її діяльності є надання послуг з правового супроводу господарської діяльності юридичних осіб, захист прав та інтересів клієнта в установах, організаціях, органах державної влади, правоохоронних органах та вирішення судових спорів у різних галузях юриспруденції.