» » Зустріч із учнями гімназії у межах вивчення англійської мови

Зустріч із учнями гімназії у межах вивчення англійської мови

Дата: 6-12-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч представника Західноукраїнського національного університету, директора центру іноземних мов Ольги Лужецької з учнями 9-11 класів Тернопільської класичної гімназії. Юнаків та дівчат ознайомлено із навчальним проєктом для підготовки кандидатів з метою складання іспитів з англійської мови на міжнародні сертифікати Cambridge English (FCE (First Certificate in English) або PET (Preliminary English Test).

Ця довгострокова акція  реалізується навчально-науковим центром іноземних мов ЗУНУ, офіційним підготовчим центром з вивчення англійської мови  Cambridge Assessment English (Великобританія) та освітнім партнером Cambridge University Press (Великобританія).

Варто зазначити, що упродовж 2021-2022 н. р. на базі центру ЗУНУ мали змогу поглибити свої знання з англійської мови  учні гімназії, зокрема:  Артур Стасюк, Жанна Селецька, Вдадислав Тимошенко, Станіслав Бунько та Артур Федорівський (викладачі –  доц. Н.В. Авраменко,  доц. Н.В.Янусь). Склавши успішно іспити, школярі отримали сертифікати про відповідний рівень володіння англійською згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Бажаємо учням та їх наставникам творчої наснаги і нових здобутків.

Сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю!