» » Викладачі ЗУНУ пройшли стажування в Університеті Мармара

Викладачі ЗУНУ пройшли стажування в Університеті Мармара

Дата: 7-12-2022, 10:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту міжнародної академічної мобільності Erasmus+ з 27 листопада по 3 грудня 2022 року доцентки кафедри іноземних мов та ІКТ Західноукраїнського національного університету Світлана Рибачок, Інна Шилінська та Лілія Штохман пройшли стажування в Університеті Мармара у м. Стамбул (Туреччина).

Викладачі ознайомилися з навчальною та науково-методичною  роботою Університету Мармара, факультету гуманітарних та соціальних наук й освітньої програми у галузі перекладу.

Безперечно, такі ділові поїздки покращують особисте та професійне удосконалення викладачів, сприяють розумінню освітнього середовища у міжнародному контексті, зміцненню міжкультурної компетентності та розвитку інтернаціональної академічної співпраці.