» » Молодіжна форсайт-сесія «Create New Ukraine»

Молодіжна форсайт-сесія «Create New Ukraine»

Дата: 8-12-2022, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо креативну, розумну і сміливу молодь на форсайт-сесію «Create New Ukraine».

«Create New Ukraine» - це унікальний авторський проєкт Тернопільської бізнес-школи навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Коли: у неділю, 11 грудня об 11:00 год.

Локація: вул. Львівська, 11, 2-й поверх (1-й корпус ЗУНУ).

Мета - дослідити ключові чинники, що формуватимуть майбутнє України в усіх її аспектах: політичному, економічному, соціально-культурному, міжнародному, а також опрацювати різні сценарії розвитку подій.

Якщо ви хочете створювати щось нове, корисне для себе та суспільства – те, що вирішує проблеми та робить життя кращим, бажаєте навчитися креативно мислити, але ніяк не можете знайти для цього час, маєте сміливість вирішувати накопичені за багато років проблеми і брати на себе відповідальність, якщо у вас є бачення України у 2050 році, тоді не зволікайте – приєднуйтеся!

З питань участі та за додатковою інформацією звертатися до Олега Луцишина, тел.: +38 (067) 340 33 70.

Великі справи починаються з мрії!

Створімо нову Україну разом!