» » Запрошуємо до участі у ІI Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина

Дата: 9-12-2022, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у ІI Міжнародних наукових читаннях імені Богдана Гаврилишина, які відбудуться 10 грудня 2022 року о 15:00 год у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

У межах проведення заходу відбудеться нагородження переможців конкурсу есе «Чому важливо брати на себе відповідальність?» та відеопрезентацій «Бути українцем – це відповідально!», приуроченому Дню відповідальності людини з метою просування візіонерських і філософських ідей Богдана Гаврилишина – видатного українця зі світовим ім’ям.

Організатор заходу – кафедра міжнародних відносин та дипломатії у співпраці з Фондом родини Богдана Гаврилишина за підтримки «Медіацентру» Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.