» » Психологічна служба СГФ зустрілася із учасниками «SOFT SKILLS SCHOOL»

Психологічна служба СГФ зустрілася із учасниками «SOFT SKILLS SCHOOL»

Дата: 16-12-2022, 16:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Творчо, динамічно і результативно відбулася зустріч фахівців психологічної служби СГФ ЗУНУ із амбітними та цілеспрямованими учасниками школи вихідного дня соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету з розвитку «гнучких» навичок «SOFT SKILLS SCHOOL».

У ході  спілкування та виконання тренінгових вправ «Розвиток комунікативних навичок» і  «Я – лідер», школярі апробували свої вміння працювати у команді, ораторських здібностей, творчого інтелекту, згуртованості і стресостійкості у досягненні командної мети.

Учасники обмінялися позитивними враженнями, почуттями, бажаннями, думками щодо групової роботи та зрозуміли, що оволодіння «soft skills» - це запорука  успіху!