Під звуки сирени…

Дата: 16-12-2022, 17:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у класичному університеті Тернополя відбулося засідання Вченої ради, яке пройшло в укритті із дотриманням безпекових вимог, адже життя людини – найбільша цінність!

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий звернувся до присутніх: «Шановні члени Вченої ради! Цей рік став викликом для нас усіх. Багато випробувань та перешкод, але це не зламало нас, – ми стали лише міцнішими, згуртованішими та впевненішими. 2022 навчив нас цінувати, об’єднуватися та ще більше любити Батьківщину, життя та людей поруч. Продовжуємо працювати, волонтерити, докладати усіх зусиль для того, аби наша молодь мала гідне майбутнє».

У засіданні Вченої ради також взяв участь Анатолій Гулей – голова Наглядової ради ЗУНУ.

Порядок денний був насиченим та передбачав розгляд й обговорення таких питань:

• - присвоєння почесного звання «Заслужений діяч науки та техніки України» Ірині Іващук, директорці навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина;
  • - присвоєння звання професора кафедри комп’ютерних наук Андрію Пукасу;
  • - присвоєння звання професора кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ Інні Сисоєвій;
  • - оптимізацію структурних підрозділів;
  • - результати проведення атестації здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем у 2022 році та затвердження кандидатур, рекомендованих до вступу в аспірантуру;
  • - результати заліково-екзаменаційної сесії за І семестр 2022/2023 н.р.;
  • - затвердження кандидатур на призначення іменних стипендій Президента України та стипендії імені Вадима Гетьмана;
  • - ефективне використання цифрових освітніх інструментів на платформах онлайн-навчання;
  • - рекомендації до друку підручників, навчальних посібників, колективних монографій, наукових журналів;
  • - внесення змін до локальних документів ЗУНУ.

Підсумовуючи засідання Вченої ради, ректор ЗУНУ окреслив нові вектори роботи, плани та перспективи на 2023 рік.

Працюємо на перемогу!