» » Дорога університетська родино!

Дорога університетська родино!

Дата: 31-12-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На порозі 2023 рік. Проте, у цей час нам не хочеться веселих святкувань, яскравих вогнів і гучних вітань.
Хоч новорічні гірлянди не виблискують різнобарв‘ям, а ялинки похмурі, всередині кожного із нас – світло. Незгасне світло надії та віри у перемогу України!
Новий рік – сімейне свято. Цього року не всі мають можливість зібратися разом, але ми можемо бути поруч із рідними в думках й молитвах.
Хочеться висловити найщиріші слова вдячності українцям: знайомим і незнайомим, близьким і далеким, але таким рідним людям: воїнам-захисникам, медикам, освітянам, енергетикам, поліцейським, працівникам ДСНС, аграріям…Усім тим, хто в Україні живе, працює, навчається, захищає свою Батьківщину.
Переконаний, що прийдешній рік буде кращим, кожна українська родина буде щасливою, а найзаповітніше бажання про перемогу – здійсниться.
Нехай у 2023 буде вдосталь всього: тепла, світла, обіймів, сімейних зустрічей, часу працювати та радіти життю.
Мирного Нового року!

Ректор Західноукраїнського