» » Різдвяний вертеп студентів юридичного факультету ЗУНУ!

Різдвяний вертеп студентів юридичного факультету ЗУНУ!

Дата: 12-01-2023, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Гарним звичаєм українців є відтворення давніх подій у Вифлеємі.

У благословенні дні Різдва Христового студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету завітали до адміністрації закладу вищої освіти, щоб привітати дзвінкою колядою і теплими віншуваннями академічну спільноту.

Історія молоді про різдвяну зірку та маленького Ісуса, в актуальній інтерпретації, подарувала колективу ЗУНУ приємні емоції та занурила у філософські роздуми про добро й зло, перемогу світла над темрявою.

Ректор університету Андрій Крисоватий, подякувавши за приємний візит, привітав юнаків і дівчат із святами: «Ця коляда та вертеп - великий дарунок для нас усіх. Прославляйте Україну, її традиції та зберігайте у собі любов, наповнюйте серця вірою, надією, щастям та спокоєм. Христос народився!»