» » Робоча зустріч із колегами Університету Найробі

Робоча зустріч із колегами Університету Найробі

Дата: 27-01-2023, 14:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Університетом Найробі (Республіка Кенія) відбулася робоча зустріч директорки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, професорки Ірини Іващук, заступниці директорки з міжнародної діяльності,  доцентки Вікторії Гомотюк із директором Директорату з корпоративних питань Університету Найробі Джоном Орінді та адміністратором міжнародного відділу Еріком Чесоні.

Під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо розширеної співпраці між університетами та обрано пріоритетні напрями освітнього і наукового співробітництва.

Університет Найробі є лідером серед  закладів вищої освіти Східної Африки, де навчається понад 84 тисячі студентів.