» » Випуск магістрів Закарпатського навчально-наукового інституту ЗУНУ

Випуск магістрів Закарпатського навчально-наукового інституту ЗУНУ

Дата: 6-02-2023, 17:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам Закарпатського навчально-наукового інституту Західноукраїнського національного університету, який знаходиться у місті Свалява.

Дипломи магістрів здобули випускники за спеціальностями «Державна служба», «Управління закладами освіти», «Митна справа»,«Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент закладів охорони здоров’я», «Соціальне забезпечення».

Випуск 2023 став особливим, оскільки співпав з ювілейною датою – 20-ти річчям структурного підрозділу!

До випускників звернулася директорка Закарпатського навчально-наукового інституту ЗУНУ Едіта Грабар, привітала із знаковою подією й побажала досягати професійних вершин, творити успішне сьогодення щоденною працею та світле мирне майбутнє України!