» » Зустріч у межах проєкту «Студії публічної дипломатії»

Зустріч у межах проєкту «Студії публічної дипломатії»

Дата: 13-02-2023, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 лютого 2023 року об 11:00 год у межах проєкту «Студії публічної дипломатії 4.0: експертно про політику, економіку, бізнес та міжкультурні комунікації» відбудеться зустріч з Тетяною Водотикою.

Наша гостя - кандидатка історичних наук, наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, шеф-редакторка е-журналу урбаністичних студій «Місто: історія, культура, суспільство», співавторка книги «Ігри відображень. Якою Україну бачить світ».

У її дослідницькому доробку статті та монографії. Книги про міста, кожне з яких з своєю історією, про людей, які наповнювали ці міста своїми ідеями та знаннями. З її книгою "Iсторii успiху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст." можна подорожувати у часі і з кожною історією проживати нові емоції.

Тема зустрічі «Наукова дипломатія».

Проєкт «Студії публічної дипломатії» реалізується на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету у партнерстві з GDIP Media Center .

Також можна приєднатися до зустрічі онлайн, використовуючи платформу ZOOM.

ID: 361 026 0781. Код: 2022.