» » Тетяна Борисова успішно завершила курс «Створення та розвиток ІТ- продуктів»

Тетяна Борисова успішно завершила курс «Створення та розвиток ІТ- продуктів»

Дата: 21-02-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо завідувачку кафедри маркетингу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету Тетяну Борисову з успішним завершенням курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» та проходженням акредитації для інтеграції курсу «Створення та розвиток IT-продуктів».

Матеріали курсу охоплюють відеолекції, інтервʼю (в т.ч. з Михайлом Федоровим і Дмитром Дубілетом), скрінкасти, текстові конспекти, інфографіки, симулятор на платформі, презентації.

Курс розроблено ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундинговою IT-компанією Genesis у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.

Матеріали курсу будуть інтегровані у дисципліну «Інтернет-маркетинг» для юнаків та дівчат 3-го курсу, а студенти ФКІТ вже використовують інформацію у вивченні дисципліни «Цифровий маркетинг: з нуля до успішного бренду», які проводить Тетяна Борисова.