Освітній форум «ІTodayWUNU»

Дата: 21-02-2023, 10:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Kharkiv IT Cluster продовжує фокусуватися на освіті та профорієнтаційній діяльності, допомагаючи підліткам визначатися із майбутньою професією та вдосконалюватись вчителям.

Нещодавно Kharkiv IT Cluster з компаніями-учасницями SoftServe, EPAM, Sigma Software, Intellias взяли участь в освітньому форумі ІTodayWUNU у межах співпраці із Західноукраїнським національним університетом.

«ІTodayWUNU» — це насичений тиждень практичної та теоретичної роботи, зустрічі з представниками ІТ-компаній та лекторами кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління класичного університету Тернополя.

У рамках форуму учасники дізналися про особливості та перспективи розвитку ІТ-ринку в Україні, розглянули трендові ІТ-напрямки, говорили про розвиток ІТ-сфери, відмінності різних ІТ-компаній, можливості влаштуватися в ІТ з нетехнічною професією, цикл розробки продукту в ІТ-компанії.