» » Вебінар «Новітні технології для розвитку вищої освіти: досвід Словаччини»

Вебінар «Новітні технології для розвитку вищої освіти: досвід Словаччини»

Дата: 28-02-2023, 14:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету відбувся вебінар «Новітні технології для розвитку вищої освіти: досвід Словаччини».

Із колективом кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності СГФ спілкувався Мартін Тарай, проректор з питань освіти Католицького університету в Ружомберку (Словаччина).  Він розповів про досвід інновацій у вищій освіті Словаччини, цифрові технології, які базуються на використанні віртуальної реальності, гейміфікації, штучного інтелекту, моделювання різних явищ і об’єктів, створення сучасних цифрових освітніх середовищ.

Учасники також ділилися думками щодо актуальних проблем  цифровізації процесів навчання у вищій школі, цифрової безпеки та онлайн-комунікації.