» » Кафедра агробіотехнологій ННІІПІ отримала енергетичний засіб CampStove2

Кафедра агробіотехнологій ННІІПІ отримала енергетичний засіб CampStove2

Дата: 28-02-2023, 14:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завдяки плідній співпраці ГО НТЦ «Біоенергія» з Норвезьким фондом «Energy Garden»,  кафедра агробіотехнологій навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ отримала енергетичний засіб CampStove2 - паливну піч, яка призначена для перетворення твердої біомаси в теплову та електричну енергію.

Михайло Гументик, керівник науково-технічного центру «Біоенергія» ознайомив викладачів кафедри з особливостями використання CampStove2. Розповідаючи про багатофункціональність, він зосередив увагу на важливих складових печі, які дозволяють ефективно працювати у складних умовах, зокрема: паливній камері, індикаторі вогню, USB-роз'ємі для зарядки.

Енергетичний засіб CampStove2 оснащений вбудованим акумулятором, який заряджається через кабель micro-USB. Особливістю конструкції є те, що піч не виробляє гару і диму.

ГО НТЦ «Біоенергія» та Норвезький фонд «Energy Garden» передали партію енергетичних засобів нашим воїнам-захисникам.