Вічна пам’ять Герою!

Дата: 1-03-2023, 14:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На сході України, захищаючи нашу країну, загинув випускник ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ», студент магістратури Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету Вадим Черняхівський.

Вадим народився у м. Жмеринка, Вінницької області.  У 2018 році він закінчив ВСП «ВФКЕП», здобував освіту за спеціальністю «Аналітична економіка»,  також завершив навчання на військовій кафедрі. У 2022 році продовжив навчатися за спеціальністю «Соціальна робота».

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну він став до захисту нашої держави, боронив українську землю на Авдіївському напрямку, був переведений на «гарячі точки».

Рідні й близькі зазначають, що Вадим завжди поважав свою родину,  побратимів й любив Україну.

Війна забрала життя молодого офіцера напередодні весни 2023 року. Схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять!