» » Студенти-фінансисти відвідали «Тер Аудит»

Студенти-фінансисти відвідали «Тер Аудит»

Дата: 2-03-2023, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Гаранти та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Фінанси» та «Митна та податкова справа» зустрілися із директором, керуючим партнером аудиторської фірми «Тер Аудит», професором Михайлом Лучком.  Говорили про практичні аспекти та проблеми організації і здійснення аудиторських перевірок та ведення бухгалтерського обліку в сучасних умовах.

Студенти мали змогу спробувати себе у ролі аудиторів і попрацювати з фінансовими документами із використанням програмних комплексів аудиторської фірми: CaseWare Audit та Business Automation Framework, а гаранти освітніх програм – професорка Зоряна Лободіна та доцент Володимир Валігура обговорили з Михайлом Романовичем проєкти освітніх програм «Фінанси» та «Митна та податкова справа» на 2023 рік.

Щиро дякуємо за співпрацю!