Навчання з пожежної безпеки

Дата: 2-03-2023, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету  відбулося навчання з пожежної безпеки, з елементами евакуації.

Заступник начальника відділу ЗНС Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області  Андрій Кастранець та провідний інспектор ВЗНС Борис Богдан провели тренінг «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Учасники вивчали дії, які слід дотримуватися під час отримання сигналу "Повітряна тривога", що потрібно робити при пожежі.

Також було проведено евакуацію студентів та працівників закладу, а також навчання з пожежної безпеки. Викладачі та молодь зазначає, що такі заходи є надзвичайно актуальними зараз.

Дякуємо представникам ДСНС за необхідну і важливу справу, яку вони виконують з відповідальністю і відвагою для нашого захисту!