» » Освітянська зустріч із директорами тернопільських шкіл

Освітянська зустріч із директорами тернопільських шкіл

Дата: 14-03-2023, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч завідувачки кафедри підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління ЗУНУ, професорки Ольги Собко та доцента цієї ж кафедри Ірини Бойчик, керівника центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Ярослава Карпика із директорами тернопільських шкіл: Наталією Левенець (Тернопільська ЗОШ I-III ст. №4), Оксаною Погорілою (Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов), Галиною Костюк (Тернопільська спеціалізована школа I-III ст. №7 з поглибленим вивченням іноземних мов), Андрієм Газилишиним (Тернопільська ЗОШ I-III ст. №10), Марією Гуцал (ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого), Русланом Вавричуком (Тернопільська ЗОШ I-III ст. №13 імені Андрія Юркевича), Галиною Ніродою (Тернопільська ЗОШ I-III ст. №26 імені Д. Заплітного).

Освітяни обговорювали налагодження співробітництва в сфері популяризації підприємництва у навчальному середовищі, набуття школярами базових навичок започаткування власної справи.

Також досягли домовленостей щодо підписання меморандуму  про співпрацю між класичним університетом Тернополя та школами міста.