» » Тренінг банкіра-практика для студентів та школярів

Тренінг банкіра-практика для студентів та школярів

Дата: 24-03-2023, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цікавою подією третього дня  GLOBAL MONEY WEEK у Західноукраїнському національному університеті був тренінг-практикум «Банківські картки у  нашому  житті та їх безпечне використання», організований кафедрою фінансів ім. С.І.Юрія для учнів початкової школи «Ерудит» м. Тернополя.

Школярі спілкувалися із начальником Тернопільського відділення ПАТ «МТБ БАНК» Олександром Заблоцьким, який розповів про особливості банківських карток та їх безпечне використання у дитячому віці. Також спікер зазначив як уникати шахрайство при користуванні банківськими картками та дав поради щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Учні початкової школи «Ерудит» та студенти класичного університету Тернополя вдячні Олександру Заблоцькому за спілкування, адже така комунікація – це можливість розширити свою фінансову обізнаність!