» » Гостьова лекція провідного бухгалтера-ревізора Вікторії Романової

Гостьова лекція провідного бухгалтера-ревізора Вікторії Романової

Дата: 24-03-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці Західноукраїнського національного університету із Товариством з обмеженою відповідальністю «Бейкер Тіллі Україна» та Всесвітнього тижня грошей відбулася гостьова лекція провідного бухгалтера-ревізора компанії «Бейкер Тіллі Україна» Вікторії Романової «Консалтингові послуги в діяльності аудиторських фірм».

У зустрічі взяли участь декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима, завідувачка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Ольга Кириленко, д.е.н., професорка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тетяна Кізима, к.е.н., доцент кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу Олег Луцишин, студенти ФЕУ та ВСП "Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ".  Модератор заходу - к.е.н., доцентка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Олена Петрушка.

Фахівчиня ознайомила присутніх із особливостями діяльності консалтингової компанії, окреслила основні завдання та цілі «Бейкер Тіллі Україна», зазначила, що організація пропонує широкий спектр консалтингових послуг, які відповідають різноманітним запитам міжнародних та українських клієнтів, а саме: послуги з релокації бізнесу у зв’язку із військовою агресією, аудиту, аутсорсингу, консалтингу.

Студентів зацікавили практичні аспекти консалтингової діяльності, які спрямовані на підвищення інвестиційної привабливості замовників на міжнародному ринку.

Учасники гостьової лекції дійшли висновку, що діяльність у сфері аудиту та бізнес-консультування є досить актуальною, адже створює передумови для підвищення ефективності підприємницької діяльності та відбудови вітчизняної економіки.