» » Майстер-клас з театрального мистецтва «Сценічний костюм як складова художнього образу актора»

Дата: 27-03-2023, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 березня відзначають Міжнародний день театру - професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному. З цієї нагоди у відділі творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету відбувся майстер-клас з театрального мистецтва «Сценічний костюм як складова художнього образу актора». Керівник театральної студії «Весна» Борис Салабчук детально розповів, як театральний костюм та аксесуари впливають на перевтілення актора та сприйняття його образу глядачем.

«Сценічний костюм відзеркалює внутрішній світ персонажа і гармонійно вплітається в культурно-історичний контекст вистави, її загальну концепцію та емоційну складову», - зазначив Борис Богданович. Студенти мали можливість перевтілитися в образ обраних персонажів та зробити фото на добру згадку.

Любіть театр, нехай він буде окрасою ваших буднів!