» » Лекція «Європейське приватне право»

Лекція «Європейське приватне право»

Дата: 27-03-2023, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах функціонування Школи польського та європейського права студенти та викладачі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь у лекції «Європейське приватне право», яку провів доктор габілітований, професор кафедри цивільного права Ягеллонського університету та професор європейського приватного права, порівняльного права та польського приватного права в Університеті Оснабрюк, ексчлен правління Європейського інституту права (European Law Institute) професор Фридерик Цолль.

Учасники дискутували про різноманітність правових систем на теренах сучасної Європи, етимологію розвитку приватного права сучасних європейських держав, етапи та значення гармонізації приватного права ЄС, виклики для українського приватного права на шляху до гармонізації з Acquis communautaire ЄС, досвід Республіки Польща, як держави-члена ЄС у гармонізації національного законодавства.

Упродовж лекції-дискусії слухачі мали можливість спробувати себе у ролі адвокатів, відстоюючи правові позиції.

Студенти та викладачі висловлюють вдячність професору за актуальний, цікавий, практично-орієнтований захід.

Також  дякуємо Фридерику Цоллю  та усій його команді за невтомну працю, підтримку та допомогу для України!