» » Участь у ІІІ Зимовій школі «Бренд науковця та цифровізація освіти»

Участь у ІІІ Зимовій школі «Бренд науковця та цифровізація освіти»

Дата: 30-03-2023, 14:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 17 лютого 2023 р. по 31 березня 2023 р. начальниця науково-дослідної частини Західноукраїнського національного університету Віта Семанюк бере участь у програмі підвищення кваліфікації  «Бренд науковця та цифровізація освіти», організованій громадською організацією «Інноваційний університет».

Мета – розвиток знань про те, як формувати та просувати власний бренд у цифровому освітньому просторі та набуття практичних навичків щодо розвитку ключових аспектів іміджу ученого у цифровому суспільстві, актуалізації персонального наукового бренду, розвитку іміджу вченого у цифрову епоху, а також вміння використовувати інструменти відкритої науки для популяризації наукових здобутків.

Перший етап програми відбувався у формі трьох інтерактивних модулів: «Сучасні тенденції та перспективи розвитку кар’єри науковця», «Успішна кар’єра науковця», «Цифровізація освіти» та спеціальної теми «Управління постконфліктними територіями».

З вітальним словом виступили президент МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Варшавського університету Тарас Фініков та голова громадської організації «Інноваційний університет» і голова Ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук.

Кожен модуль програми був представлений запрошеним спікером. Про перший модуль розповів керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору у МОН України Григорій Мозолевич та завідувачка лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Ірина Губеладзе.

Основна робота Школи реалізовувалася у формі інтерактивних занять, де менторами виступали завідувач кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка», дійсний член громадської організації «Українська асоціація маркетингу» Сергій Касян, професорка кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки НАУ, перша заступниця Голови РМУ при МОН, заступниця Голови Правління ВГО «Інноваційний університет»  Анастасія Сімахова, професорка кафедри технологій захисту навколишнього середовища ІФНУНГ Теодозія Яцишин, провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України Анна Яцишин та керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олександр Хименко. Спеціальну тему представив завідувач кафедри підприємництва, корпоративної і просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса Олександр Трегубов. Особливою цінністю програми стали міжособистісні комунікації вчених, обмін досвідом та неформальне спілкування у дружній атмосфері.

31 березня 2023 року Віта Семанюк проведе науково-методичний семінар «Бренд науковця: цифрова стратегія розвитку» за результатами виконання індивідуального завдання програми підвищення кваліфікації.

Заключний етап програми підвищення кваліфікації буде зреалізовано через публічний захист мікропроєктів учасників.