» » Освітянська сесія «Креативно-інноваційні технології навчання та викладання»

Освітянська сесія «Креативно-інноваційні технології навчання та викладання»

Дата: 30-03-2023, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно викладачі соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету на базі Тернопільського ліцею №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети провели другий модуль з циклу тренінгів Освітянська сесія «Креативно-інноваційні технології навчання та викладання» для педагогів та учнів.

Зустріч була присвячена викликам сьогодення та їх впливу на сучасну українську школу. Під час заходу було обговорено роль вчителя в освітньому процесі, типові помилки освітян, дієві способи їх уникнення. Особливо цікавими для педагогів були дебати з оцінювання учнів у сучасних умовах, а також питання функцій, доцільності та змісту домашніх завдань.

Школярі змогли «прокачати» свої soft skills під час інтерактиву «Відчуй себе студентом».

Старшокласники ознайомилися зі спеціальностями соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, отримали відповіді щодо цьогорічної вступної кампанії.