Курс «Мій стартап» триває!

Дата: 30-03-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Цього тижня учасники курсу "Мій стартап" Тернопільської бізнес-школи продовжували працювати над своїми стартапами та обирали найкращі для них способи монетизації. Деякі студентські команди розробляли нові методи монетизації, які найкраще відповідають особливостям їх інноваційних проєктів.

Ще на етапі бізнес-ідеї команда стартап-проєкту має розуміти, як на ньому заробляти. Монетизація формулює відповідь на ключове запитання, хто і за що платить стартапу.  Зростання стартапу є своєрідним симбіозом: як споживачі повинні відчувати цінність продукту, так і засновники повинні отримувати від них рівнозначну цінність.

Ефективність обраних методів монетизації можна буде перевірити лише під час тестування ціннісної пропозиції на реальних клієнтах, адже стартап – це великий експеримент!