» » Творчий кластер «Український танець в контексті бойових мистецтв»

Творчий кластер «Український танець в контексті бойових мистецтв»

Дата: 30-03-2023, 12:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У затишній виставковій залі Західноукраїнського національного університету відбувся творчий кластер «Український танець в контексті бойових мистецтв» , організований колективом відділу творчої самореалізації та виховання.

Спікери заходу: Любов Борисяк - магістр хореографії, керівник студії «TNG dance company» ЗУНУ, випускниця нашого університету та Костянтин Богомаз – балетмейстер, письменник, режисер.

Під час кластеру відбувся майстер-клас із виконання бойового танцю «аркан» . Хлопці танцювали, а дівчата практикувалися у мистецтві володіння мечем. Університетська молодь мала нагоду почути цікаві факти про українське бойове мистецтво у хореографічній царині, бойовий дух українського народу, який зберіг його та висвітлив у народній хореографії.

Мистецтво танцю продемонстрували учасники студії «TNG dance company».

Музичне вітання подарував Володимир Дячук.

Ведуча кластеру - Ксеня Кічак.