Виставка «Мудрість як зброя»

Дата: 31-03-2023, 12:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету освітньо-професійної програми «Польська мова і література, українська мова і література» разом із викладачем Сергієм Музикою та деканкою СГФ Оксаною Гомотюк відвідали виставку «Мудрість як зброя», присвячену 300-річчю українського мандрівного філософа Григорія Сковороди.

Виставковий проєкт Тернопільського обласного художнього музею, за грантової підтримки Українського культурного фонду, є унікальним у художній реалізації, сповненій алюзій, асоціацій, ремінісценцій.

Мета тематичної експозиції – вшанування інтелектуального надбання Григорія Сковороди та розкриття багатогранного образу філософа через сучасне мистецтво.