День відкритих дверей ЗУНУ!

Дата: 2-04-2023, 21:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбувся День відкритих дверей.
Завітавши до класичного університету Тернополя, майбутні абітурієнти мали можливість не лише дізнатися про особливості вступу у 2023 році, а й отримати консультації щодо обраних спеціальностей та освітніх програм, поспілкуватися із студентами про життя факультетів та інститутів, почути від молоді враження про навчання у виші.

Також гості зустрілися із ректором класичного університету Тернополя Андрієм Крисоватим.
Звертаючись до юнаків та дівчат, Андрій Ігорович промовив: «Не бійтеся робити впевнені кроки назустріч майбутньому, долайте усі випробування, обирайте сучасну освіту - обирайте ЗУНУ. Переконаний, ви зможете реалізувати свій потенціал у нашому закладі вищої освіти! Бути молодим - це не про вік, це про стиль життя, який ви обираєте, це час, коли ви маєте найбільше можливостей та найменше обмежень.
Насолоджуйтесь цим часом та зробіть все можливе, щоб зробити Україну найкращим місцем для життя!»

Під час Дня відкритих дверей юнакам та дівчатам було запропоновано різноманітні активності та екскурсія вишем.

Західноукраїнський національний університет - це насичене студентське життя, комфортні умови навчання, закордонні стажування, безпечний освітній простір.

ЗУНУ - найкращий вибір для молодої людини, яка хоче стати успішною!