» » Підвищення професійних компетентностей у сфері Європейської інтеграції

Підвищення професійних компетентностей у сфері Європейської інтеграції

Дата: 4-04-2023, 14:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті розпочалося навчання державних службовців Головного управління державної казначейської служби України у Закарпатській області на курсах підвищення кваліфікації за короткостроковою програмою «Європейська інтеграція».
Програма розрахована на 0,67 кредити ЄКТС, погоджена Національним агентством України з питань державної служби й розроблена для підвищення професійних компетентностей у сфері Європейської інтеграції.

Навчання пройдуть 83 державні службовці Закарпаття у дистанційному режимі з отриманням відповідних сертифікатів за участю професорсько-викладацького колективу навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ.

Спікерами програми виступлять: доктор економічних наук, професор Ірина Іващук, доктор економічних наук, професор Наталя Кравчук, кандидат економічних наук, доцент Максим Живко.